درباره ABB

ABB یک رهبر فناوری در برق‌سازی و اتوماسیون است که آینده‌ای پایدارتر و کارآمدتر از نظر منابع را ممکن می‌سازد. راه‌حل‌های این شرکت، دانش مهندسی و نرم‌افزار را برای بهینه‌سازی نحوه تولید، جابجایی، راه‌اندازی و کارکرد چیزها به یکدیگر متصل می‌کند. 105000 کارمند ABB با تکیه بر بیش از 130 سال برتری، متعهد به ایجاد نوآوری هایی هستند که تحول صنعتی را سرعت می بخشد.

حوزه‌های تجاری ما

عملیات ABB در چهار حوزه تجاری جهانی برق، حرکت، اتوماسیون فرآیند و رباتیک و اتوماسیون گسسته سازماندهی شده است که به نوبه خود از 21 بخش تشکیل شده است.

نمایندگی ABB

شرکت ابزار سنجش آریا نماینده فروش انواع محصولات ABB در تهران و شهرستان ها می باشد. لازم به ذکر است که در حال حاضر نمایندگی رسمی ABB در ایران وجود ندارد. برای خرید محصولات ABB و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات ABB در ایران با کارشناسان ما در شرکت ابزار سنجش آریا که نمایندگی ABB در ایران است، تماس حاصل فرمایید.

استراتژی ما

با هدف اصلی شرکت ما، نحوه عملکرد ما، اهرم ما برای اجرای استراتژی ما است. با فشار دادن مرزهای فناوری و تعبیه پایداری در هر کاری که انجام می دهیم.

هدف ما

هدف ABB ایجاد آینده ای پایدارتر و کارآمدتر از نظر منابع با رهبری فناوری ما در برق و اتوماسیون است. هدف ما این است چرا در تجارت هستیم.

پایداری ABB

کمک به جامعه و صنعت برای دستیابی به آینده ای مولدتر و پایدار. چهار حوزه تجاری ما هر روز برای آینده ای پایدارتر و کارآمدتر از منابع کار می کنند.